Charlotte Tilbury omanimeline bränd, mida armastavad nii iludushuvilised kui ka toimetajad, vajab vähe tutvustamist. 2016. aastal käivitatud meigikunstniku viirustoodete nimekirjas on padjajutt, veatu filter ja iluvalgustike, kuid kõik sai alguse auhinnatud võlukreemist.

Charlotte Tilbury esimene lanss, uuenduslikku valemit kasutas jumestuskunstnik algselt modellide ja A-nimeliste primerina, et muuta väsinud ja tuhm nahk. Kui selle noorendavate tulemuste saladus avalikuks tuli, pani Tilbury kreemi müüki ja see kindlustas kaubamärgi edu.

Kultuse staatusesse tõustes üks pott võlukreemi (alates 52 naela, Charlottetilbury.com) müüakse nüüd kogu maailmas iga kahe minuti järel, hoolimata sellest, et selle hind on spektri luksuslikus otsas. Kaheksa maagilise nahahoolduskoostisainega rikastatud niisutajat kiidetakse tänu oma täidlasele ja pingulvale koostisele nahahoolduse kangelaslikuks ostuks.

Aastate jooksul on bränd laiendanud enimmüüdud võlukunsti valikut silmapäästjaga (49 naela, Charlottetilbury.com), öökreem (alates £35, Charlottetilbury.com), seerum (£65, Charlottetilbury.com) ja huuleõli (28 naela, Charlottetilbury.com). Nüüd on valikusse lisandunud väga oodatud kehakreem.

Uus nahahooldustoode lubab pakkuda samu niisutavaid, siluvaid ja toitvaid tulemusi kui OG kreem. Kofeiini, hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud niisutaja on loodud terve sära saamiseks pealaest jalatallani. Loomulikult pidi IndyBest seda proovima.

Charlotte Tilbury kõikehõlmav maagiline kreem, mis on minu enda nahahooldusrežiimi põhiosa, on minu parim praimer, niisutaja ja kohene sära suurendav kreem. 30 ml pott maksab 52 naela ja 50 ml pott 79 naelsterlingit. See on kahtlemata luksuslik ost – kuid tõeliselt nähtavate tulemuste nimel on see seda väärt. Ühesõnaga, panin suuri lootusi brändi esimesele võlukreemist inspireeritud kehaniisutajale.

Kuidas me testisime

Kreemi enne turuletulekut proovides tahtsin näha, kuidas maagiline kehakreem kultusliku võlukreemi vastu seisis. Hinnates, kui hästi see toitis, silus ja niisutas mu nahka pärast esmakordset pealekandmist ning kui kauakestvad tulemused olid, lugege edasi, et saada minu täielikku hinnangut Charlotte Tilbury viimase lansseerimise kohta.Source link

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *