Praeguseks on laialt levinud seisukoht, et meie kulmud on näo tasakaalustamisel kõige olulisem omadus. Tehke need valesti ja kõik on veidi viltu. Kui olete kunagi üheksakümnendate või 2000. aastate alguse trendide ajal oma kulme üle kitkunud või sattusite tõeliselt 2016. aasta Instagrami kulmudesse, siis teate, et tõesemat lauset pole kunagi öeldud.

Õnneks näib ilumaailm olevat jõudnud kulmude tasakaaluni, kus kesksel kohal on loomulik, pehme välimus. Kuid ärge laske end petta arvata, et teie lemmikkuulsused või ilumõjutajad võtavad “loomulikku” osa liiga tõsiselt, sest igaühel, kellel on imelised kulmud, on kindlasti olnud abikäsi kulmupliiatsi näol.

Näo raamijate määratlemisel on palju tekstuurivalikuid – mõelge näiteks kulmupomaadile, kulmugeelile, kulmupliiatsile, puudrile –, kuid tõsiselt loomuliku välimuse ja definitsioonivihjega esirinnas on tõesti hea kulmupliiats.

Kuid mitte kõik ei ole võrdsed, mõned neist on liiga pehmed, et luua karvakujulisi lööke, ja teised on nii kõvad, et märkate vaevu erinevust. Kuid kui teil on see Kuldvillaku hetk ja leiate kulmupliiatsi, mis viib teie näokujundajad nullist Lily Collinsini, ei lähe te kunagi tagasi.

Üldiselt ei maksa kulmupliiatsid teile kätt ja jalga – isegi tavaliselt väga kallid kaubamärgid on oma peatänava kolleegidele palju lähedasemad. Lisaks pole need midagi, mida tuleks sageli välja vahetada, et saaksite oma raha eest rohkem. Põhimõtteliselt on need teie meigikotis kõige vähem hooldust vajavad esemed.

Kuidas me testisime

Panime need kulmupliiatsid läbi, proovides igaühte terve päeva, mis hõlmaks jõusaalis käimist, Londoni kesklinna suundumist ja isegi väga hilist õhtut. Testimise ajal jälgisime, kui lihtne on seda peale kanda, kui palju värvus on kasulik, kas see seguneb hästi, kui loomulik see välja näeb ja kas see püsib. Need olid silmapaistvad.

(Olivia Perl)

2023. aasta parimad kulmupliiatsid on:Source link

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *