Eskaleeruv elukalliduse kriis ja energiaarvete hüppeline tõus on meie ostuharjumusi kiiresti muutnud. Energiatõhusus on 2023. aasta päevakorras esikohal alates soojendusega riiete õhutusseadmetest kuni õhufritüürideni – ja üks toode on osutunud talve kõige ihaldatuimaks ostuks: kantavad tekid.

Austraalia kaubamärgi Oodie teerajajaks olnud kapuutsiga ja varrukatega riiete populaarsus kasvas pandeemia ajal, kui uueks päevarõivaks said puhkerõivad. Nüüd on nad taas kuum vara, et hoida keskkütte sisselülitamist nii kaua kui võimalik – kõik alates TikTokersist (#theoodie’l on 96,6 miljonit vaatamist ja see kasvab) kuni rahaekspert Martin Lewiseni, kes esitab veenva näite tekkide jaoks.

Kulusäästlik viis hubaseks hoidmiseks, ilma et teie majapidamisarveid tõuseks, on enamikul tekkidel kapuutsid, varrukad või käeaugud ning need on tavaliselt viimistletud pehme fliiskangaga.

Kuigi Oodie on jätkuvalt turuliider, on palju rohkem kaubamärke ja jaemüüjaid hiljuti M&S-i kantavate tekide osas oma pakkumisi võtnud (jah, me räägime et Percy Pig disain) ja Silentnight to New Look, John Lewis ja The White Company.

Märtsikuu külmahoo jätkudes peaks kapuutsiga tekk olema peal chilly-garderoobi soovide nimekiri. Et aidata teil otsustada, millesse investeerida, oleme proovinud ja testinud kõiki tööstuse raskekaallasi, alates Oodiest kuni Onesnugini.

Kuidas me testisime

Kuna mõned versioonid maksavad alla 20 naela ja teised 80 naela, lisasime kvaliteedi, soojuse, ökoloogilisuse, hinna-kvaliteedi ja esteetika (mõned on šikimad, kui arvate) arvesse võtnud versioonid mõlemast otsast. Need on teie kapuutsiga tekikaaslased sel talvel ja pärast seda.

Kas soovite olla IndyBesti kaastöötaja? Kasutage #IndyCommunity suhtlusvõrgustikus või e-posti aadressil indybestcommunity@independent.co.uk koos arvustustega toodetest, mida armastate

Parimad kapuutsiga tekid 2023. aastal on:

  • Parim üldine tekk kapuuts – Mugav kapuutsiga tekk, must: 39,99 £, Onesnug.co.uk
  • Parim kaks-ühes tekk kapuuts – Silentnight Snugsie kantav tekk: £18.56, Amazon.co.uk
  • Parim fliisist tekk kapuuts – M&S teddy fliisist täiskasvanute kapuutsiga tekk: 25 naela, Marksandspencer.com
  • Parim elektriline tekk kapuuts – OHS soojendusega täiskasvanutele mõeldud ülisuur kapuuts: £28.99, Therange.co.uk
  • Parima hinna ja kvaliteedi suhtega tekk kapuuts – Üksik originaal eriti paks kapuuts, kreem: £38.99, Itsony.comSource link

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *