Uskumatu, et rinnad läbivad jooksu ajal rohkem g-jõudu kui F1 auto. Ometi kannab enam kui 90 protsenti naistest vales suuruses spordirinnahoidjat ja peaaegu pooled kogevad treenides rindade valu. uurimine läbi Portsmouthi ülikool Adidase nimel.

Ütlematagi selge, et on aeg rindadele veidi tuge anda ja siin tulebki mängu hea spordirinnahoidja.

Spordirinnahoidjaid on tavaliselt kolme erinevat tüüpi: kompressioon, kapseldus või kombinatsioon. Kompressioonspordirinnahoidjad toimivad täpselt nii, nagu kirjeldatud: need piiravad rindade liikumist, surudes ja tasandades neid ning neid peetakse üldiselt paremaks valikuks väiksemate rinnakorvide puhul kui suuremate rinnahoidjate puhul.

Kapseldatud spordirinnahoidjatel on tavaliselt struktureeritud kupud, mis toetavad iga rinda eraldi, samas kui kombineeritud spordirinnahoidjatel on kombineeritud kompressioon- ja kapseldussortide parim.

Niisiis, kuidas valida õige spordirinnahoidja? Esiteks erineb vajaliku toetuse tase tegevuse ja rinna suuruse järgi. Suure mõjuga spordirinnahoidjad on loodud sobima spordialadeks, mis panevad rinda kõige rohkem põrgatama, nagu jooksmine, hiit, squash ja kickboxing. Madala kuni keskmise mõjuga spordirinnahoidjad hõlmavad selliseid tegevusi nagu jooga, pilates, jõutreening ja jalgrattasõit – kuid on oluline meeles pidada, et need juhised sõltuvad rinna suurusest ja isiklikest eelistustest.

Nagu ikka rinnahoidja valikul, tasub rinnahoidja üle mõõta või ümber mõõta (seal on kasulikud videojuhised, kuidas seda õigesti teha) ja kui sa pole kindel, siis tee see professionaalselt korda. Mõned allpool toodud kaubamärgid pakuvad isegi tasuta videokonsultatsioone, mis aitavad teil valida õige suuruse.

Kuidas me testisime

Usaldusväärne spordirinnahoidja peab olema toetav, mugav, vastupidav ja meie arvates stiilne. Turul olevatest spordirinnahoidjatest aimu saamiseks proovisime erinevate tegevuste käigus erinevaid tooteid. Alates joogast kuni rattasõidu, jooksu, tennise ja jõusaalitreeninguni katsetasime mitme seansi jooksul paljusid spordirinnahoidjaid. Arvestades iga toote kvaliteeti, väärtust, suurust ja disaini, vaatasime ka seda, kui hästi esemed aja jooksul pestud ja kulunud.

2023. aasta parimad spordirinnahoidjad on:

 • Üldiselt parim – Maaree solidaarsuse mõjuv spordirinnahoidja: 68 naela, Maaree.com
 • Parim keskmise mõjuga spordirinnahoidja – Lululemoni energiarinnahoidja: alates 24 naela, Lululemon.co.uk
 • Parim juhtmega spordirinnahoidja – Pour Moi energy empower u/w kergelt polsterdatud kabriolett spordirinnahoidja: £19.60, Pourmoi.co.uk
 • Parim kõrge kaelusega spordirinnahoidja – Tala skinluxe kõrge kaelusega rinnahoidja: 36 naela, Wearetala.com
 • Parim pehmuse jaoks – Boody racerback spordirinnahoidja: £29.95, Boody.co.uk
 • Parim rasedate ja imetamise spordirinnahoidja – Natal Active Artemis rinnahoidja: 45 naela, Natalactive.com
 • Parim spordirinnahoidja rattasõiduks – Le Col naiste õmblusteta rattarinnahoidja: £60, Lecol.cc
 • Parim spordirinnahoidja matkamiseks – Acai bambusest matkarinnahoidja: 29 naela, Acaioutdoorwear.com
 • Parim stiiliteadlikule jõusaalikülastajale – Pocket London plein air rinnahoidja: £35, Pocket-sport.com
 • Parim crop top stiilis spordirinnahoidja – Contur värske saak: £24.99, Conturuk.com
 • Parim jooksu spordirinnahoidja – Adidas TLRD liikumistreening, kõrge toega rinnahoidja: £38, Adidas.co.uk
 • Parim eelarvega – Kalenji kõrge toega jooksurinnahoidja: 17,99 £, Decathlon.co.uk
 • Parimad spordirinnahoidjad suuremate rinnade jaoks – Shock Absorber ultimate run rinnahoidja: £25, Wiggle.co.ukSource link

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *