Lihtsad meigitooted, mis pakuvad mitme ülesande täitmise eeliseid ja sujuvat lähenemist, on üha populaarsemad, Jones Road ja Merit on vaid kaks hiljutist brändi näidet. Trinny London hakkas aga selle ilunurga jaoks teed sillutama kuus aastat tagasi. Sarja tõi 2017. aastal turule moeguru Trinny Woodall, mille müügiargumendiks on virnastatavad mitmeotstarbelised potid.

Tooted hõlmavad pronksi, highlighterit, põsepuna ja lauvärvi, kusjuures viimast nimetatakse eye2eye tootesarjaks. Need kreemjad ostud on loodud olema segatavad ja siluvad ning eye2eye kollektsioon hõlmab eelkõige kõikehõlmavaid värve, sealhulgas neutraalseid, dial it up ja suitsusilma toonide kategooriaid.

Internetis on isegi meigi sobitamise võimalus, et valida õige toon. Olenemata sellest, kas soovite kanda ühte põhivärvi või kombineerida julgema välimuse loomiseks mitut värvi, toimivad nii toonid kui ka pakend üheskoos. IndyBesti proovitud ja testitud ost, oleme seda meiginime mõnes kokkuvõttes tutvustanud.

Seega oli meil huvi teada saada nelja uhiuue eye2eye värvi kohta, mis tulid turule tänavu märtsis. Sisemine valguskollektsioon katab pehmet pruunikat, sooja tumeroosa, sädelevat õisroosa ja sügavalt sädelevat ploomi.

Tooted on pigmendirikkad ja kergesti segatavad, kuid värskete värvivalikutega. Meil õnnestus oma kindad mõnele potile panna, et tuua teieni täielik ülevaade.

Kas need uued iluostud võiksid meie režiimi lihtsustada ja pakkuda kiiret viisi silmameigi uuendamiseks ning kas need vastavad meie kõrgetele ootustele? Jätkake kerimist, et teada saada.

Kuidas me testisime

Veetsime paar päeva proovides kolme neljast uuest eye2eye sisemisest heledast toonist. Vaatasime iga silmavärvi viimistlust ja koostist eraldi või koos kandmisel. Samuti tahtsime testida tooteid nende potentsiaalse püsivuse ja kulumiskindluse osas. Jätkake lugemist, et näha meie täielikku otsust.Source link

By Admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *